Produkcja i sprzedaż kurtek męskich i damskich

Nazwa firmy

ul. Twardosławicka 66

97-300 Piotrków Trybunalski

☏ 44 649 28 27, ☏ +48 601 348 863

Dział rozwoju i sprzedaży:
☏ +48 697 444 566

WWW: www.zanarditrade.pl

e-mail: zanardi@zanarditrade.pl,

NIP : 7711013673

Mapka dojazdowa

Opis działalności / oferta:

Zanardi trade jest firmą konfekcyjno-odzieżową obecną na rynku polskim od 1996. Działalność naszej firmy koncentruje się na produkcji kurtek męskich z tkanin bawełnianych i nylonowych.

W produkcji wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Unikalny walor estetyczny osiągany jest poprzez dobór najmodniejszej kolorystyki dla oryginalnych wzorów  oraz precyzyjne wykończenie z dużą dbałością o detale. Nasze wyroby cechuje solidność, komfort  noszenia, atrakcyjna cena, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Oferta naszej firmy obejmuje kolekcje kurtek jesienno-zimowych i wiosenno-letnich.

Odzież nasza cieszy się dużym uznaniem wśród klientów czego dowodem jest stała współpraca z wieloma punktami handlowymi na terenie całego kraju. Duże zainteresowanie naszymi wyrobami zachęca nas do kreatywnego działania, ciągłego podnoszenia jakości naszej odzieży oraz szukania nowych rozwiązań technologicznych.

Istnieje możliwość wykonania odzieży na specjalne zamówienie w ilościach hurtowych. Na bazie naszych aktualnych producentów mogą Państwo zamówić wyrób wykonany z bawełny lub nylonu z własnym logo, żakardem, haftem, itp.

Zapraszamy do współpracy.