Leczenie uzależnień, alkoholizmu, Piotrków Trybunalski
Leczenie uzależnień, alkoholizmu, Piotrków Trybunalski

Twoja przystań – leczenie uzależnień, alkoholizmu, Piotrków Trybunalski

ul. Spacerowa 18

97-330 Barkowice

☏ +48 536 943 408

+48 881 211 077

WWW: www.twoja-przystan.pl

e-mail: kontakt@twoja-przystan.pl

NIP :

 

Mapka dojazdowa

 

 

Opis działalności / oferta:

Tutaj znajdziesz pomoc i zrozumienie…


Witamy w Twojej Przystani – miejscu, w którym znajdziesz pomoc i zrozumienie….
Nasz Ośrodek położony jest nad Zalewem Sulejowskim. Bliskość lasów i wody sprzyja wyciszeniu, koncentracji na terapii, przemyśleń nad własnym życiem. Zapewniamy domową, kameralną atmosferę, ciepło kominka, empatię, serdeczność, czystość i estetykę. Koncentrujemy się na terapii – gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

Zespół pracowników ośrodka to osoby, które doświadczyły cierpień i dramatu uzależnienia, pozostające w trzeźwości od wielu lat, dzięki pracy w oparciu o program terapeutyczny, kroki anonimowych alkoholików. Jednocześnie terapeuci posiadają uprawnienia specjalistów psychoterapii uzależnień wydawane przez PARPA. Jesteśmy świadectwem tego, ze można zatrzymać chorobę, zmienić swoje życie i cieszyć się z jego każdej chwili.

Zapewniamy, oprócz zajęć terapeutycznych grupowych i indywidualnych, detoksykację, opiekę lekarską, wsparcie rodzin, udział w mitingach AA, grupach wsparcia, spotkaniach towarzyskich wśród trzeźwiejących alkoholików i, naturalnie, warunki niezbędne do wypoczynku i relaksu.