Firmy z Piotrkowa Trybunalskiego

Szkoła rodzenia Jolanty Dędek

ul. Grota-Roweckiego 7/17

97-300 Piotrków Trybunalski

☏ 501 299 476

WWW: www.szkolajoli.info

e-mail: brak

NIP :

Mapka dojazdowa

Opis działalności / oferta:

Szkołę Rodzenia prowadzę nieprzerwanie od 1995 roku.

W trakcie trwania zajęć zwracam szczególną uwagę na to, że ciąża, poród, karmienie i rodzicielstwo to naturalne procesy w życiu kobiety. Poród to jedna z najważniejszych, najpiękniejszych i najtrudniejszych chwil w życiu. Aby go dobrze wspominać trzeba się do niego jak najlepiej przygotować. Fachowa wiedza o porodzie i rodzicielstwie pozwala przyszłym matkom nabrać zaufania do sił drzemiących w ich kobiecym ciele i umyśle. Wyzwolenie tego ogromnego potencjału kobiety jest moim zadaniem.

Medycyna, lekarze, położna nie zastąpią was w przygotowaniu do tego wyjątkowego wydarzenia.

Obserwując kobiety uczestniczące w zajęciach Szkoły Rodzenia widzę jak zmniejsza się ich lęk, poczucie zagrożenia związane z porodem, a pojawia się większa pewność siebie, wiara we własne możliwości, chęć przeżycia porodu w aktywny sposób.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów. Pozwala to uczestnikom na poczucie wspólnoty z innymi osobami oczekującymi na dziecko, a tym samym podzielenie się swoimi obawami i problemami.

Pragnę aby dzięki wspólnemu spotkaniu w szkole rodzenia, każde z przyszłych rodziców mogło bez obaw i lęków wejść w ten najcudowniejszy czas jakim jest rodzicielstwo.

Zapraszam do kontaktu.