Nauka języków obcych Piotrków Trybunalski

Szkoła języka angielskiego YES Piotrków Trybunalski

ul. Zawodzie 56

97-300 Piotrków Trybunalski

☏ 792 09 09 33

WWW: www.yespiotrkow.pl

e-mail: yespiotrkow@gmail.com

NIP : 

Film Wideo

Mapka dojazdowa

 

Opis działalności / oferta:

My – Anna i Piotr Szarlej jesteśmy energicznym i pozytywnym zespołem młodych ludzi. Z zaangażowaniem podejmujemy się największych wyzwań dydaktycznych, a nasze świetnie wyposażone sale pomagają wspierać wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces językowy. W nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii oraz metod.

Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług ze względu na fakt, iż występujemy nie tylko w roli właścicieli placówki, ale przede wszystkim osobiście prowadzimy zajęcia.
Już od ponad 12 lat oboje jesteśmy czynnie zawodowo związani z językiem angielskim. Posiadamy doświadczenie w nauczaniu przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przygotowujemy nie tylko do państwowych, ale także do międzynarodowych egzaminów językowych.

Zanim otworzyliśmy własną prywatną szkołę językową, pracowaliśmy w wielu innych szkołach, zarówno publicznych, jak i renomowanych placówkach prywatnych. Zajmowaliśmy się także prowadzeniem szkoleń dla nauczycieli.

Praktyczny język angielski poznawaliśmy od podszewki na praktykach zagranicznych, głównie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii.

We własnym nowo wybudowanym domu wyodrębniliśmy część domu, którą zaadaptowaliśmy na szkołę. Praca nad unijnymi projektami zapewniła nam ogromny sukces. Otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, dzięki któremu początkowo otworzyliśmy wysoko zaawansowaną technologicznie pracownię języka angielskiego, a następnie jedyne w mieście cyfrowe laboratorium językowe.

Nauczanie od zawsze było dla nas obojga przyjemnością, a kontakt z ludźmi w tym z dziećmi zachęcał nas do dalszej pracy. Naszym celem i ambicją jest stały rozwój oraz ciągłe podnoszenie jakości nauczania języka angielskiego. Cieszymy się szerokim gronem zaufanych i zadowolonych klientów, dzięki czemu realizujemy i wspieramy nasz dynamiczny rozwój, a dzięki szybkiej i skutecznej nauce języka angielskiego, nasze kursy docierają do wszystkich zainteresowanych.

Galeria zdjęć: