Suknie ślubne, komunijne, alby
Projektujemy suknie ślubne, wieczorowe na miarę, Piotrków Trybunalski

 

 

 

STUDIO ŚLUBU Małgorzata Kranc, Edyta Olejnik

ul. 97-300 Piotrków Trybunalski

☏ 507 078 830 lub 603 381 491

WWW: www.studioslubu.pl

e-mail: kontakt@studioslubu.pl

NIP : 7711631885 

Mapka dojazdowa

 

Opis działalności / oferta:

Firma Studio Ślubu — Ekskluzywny salon sukien. Projektujemy, wykonujemy, oraz doradzamy naszym klientkom na rynku ogólnopolskim od 2008 roku. Nasza marka kojarzy się z bogatą ofertą, wysoką jakością sukien i materiałów, z których są wykonywane. Domeną Studio Ślubu są niepowtarzalne wzory, unikalne projekty, oraz profesjonalna obsługa. Oferujemy także projekty indywidualne sukien ślubnych i wieczorowych — dzięki temu suknia dopasowywana jest do figury i gustu klientki. W trakcie realizacji zamówienia uwzględniamy wszystkie sugestie. 
Zarówno w trakcie poszczególnych przymiarek gotowych sukni, jak i szycia sukni na miarę, kładziemy nacisk na detale i szczegóły. Jesteśmy niezwykle cenione za styl i komfort, a nasze nowoczesne fasony, połączone z tradycyjnym wzornictwem, dają efekt oryginalności i czystej elegancji. 
Nasz salon specjalizuje się w szyciu na miarę, sprzedaży, stylizacji, oraz wypożyczaniu sukien ślubnych.
Pragniemy, aby nasza klientka poczuła się pięknie, wyjątkowo, a przede wszystkim komfortowo, w swój doniosły dzień. Nasz salon to gwarancja nie tylko niskich cen, ale również zaangażowanie w wykonywaną pracę. 
W naszym salonie panuje niepowtarzalna atmosfera. Staramy się, aby pobyt u nas był przyjemnością i miłym wspomnieniem.

ZAPRASZAMY

UNIKATOWE KOLEKCJE ŚLUBNE


W naszej kolekcji proponujemy szereg niepowtarzalnych kreacji ślubnych. W pracowni Studio Ślubu nasze suknie projektujemy i wykonujemy osobiście z materiałów najwyższej jakości, dbając o każdy szczegół ich wykończenia.

Oferta przewiduje możliwość dokonania zmian na życzenie klientki. Uwzględniamy wszelkie uwagi dotyczące zarówno zmiany koloru sukni, jak i doboru koronki. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy również dobrać niezbędne dodatki znajdujące się również w ofercie naszego salonu.


Profesjonalizm i doświadczenie to nasze największe atuty. Jako wysoce doświadczeni projektanci i styliści dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować suknię Twoich marzeń, w której będziesz wyglądała olśniewająco. 
Wszystkie nasze suknie wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy szeroki wybór dodatków, takich jak: welony, stroiki, bolerka, etole, oraz oryginalną biżuterię

SUKNIE KOMUNIJNE I ALBY


Oferujemy bogatą kolekcję sukienek komunijnych. Każdego roku projektujemy i wykonujemy nowe wzory, które są niepowtarzalne. Poprzez szycie na miarę każdy model jest dopasowywany do małego klienta. 
Od kliku lat oferujemy Państwu wysokiej jakości stroje komunijne dla dziewczynek i chłopców. Uszyliśmy już tysiące strojów liturgicznych w wielu parafiach w Polsce. 
Współpracujemy ze szkołami wykonując alby dla zorganizowanych grup dzieci. Zachęcamy do składania zamówień grupowych, które pozwolą sprawniej przygotować się do uroczystości oraz są gwarancją atrakcyjnej ceny.