MINIBROWARY Andrzej Gałasiewicz Spółka Komandytowa

ul. Twardosławicka 43

97-300 Piotrków Trybunalski

☏ 44 733 63 38

WWW: www.minibrowary.pl

e-mail: biuro@minibrowary.pl

NIP : 771 287 89 03

 

Mapka dojazdowa

 

 

Opis działalności / oferta:

Głównym profilem firmy MINIBROWARY.PL jest produkcja urządzeń, montaż i uruchamianie minibrowarów restauracyjnych i rzemieślniczych. Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksową usługę od wyboru i skonfigurowania instalacji, po gotowe receptury piwa. Produkujemy urządzenia, które są zgodne z polskimi wymogami prawnymi. Przygotowujemy kompleksową dokumentację urzędową dla Sanepidu, Głównego Urzędu Miar, Urzędów Celnych oraz prowadzimy całą dokumentację, którą przekazujemy po zgłoszeniu gotowości przez inwestora prowadzenia minibrowaru.


Firmę tworzą specjaliści z doświadczeniem zawodowym w browarnictwie, produkcji urządzeń, dziedzinie jakości i procedur urzędowych, inżynierowie sanitarni, projektanci technologii i urządzeń.
Posiadamy własny dział badawczo rozwojowy i pracujemy cały czas nad rozwojem i wdrażaniem nowych urządzeń do przemysłu piwowarskiego oraz przemysłów pokrewnych. Do tej pory stworzyliśmy ponad 35 działających minibrowarów i pracujemy nad kolejnymi. W 2017 firma poszerzyła swą działalność o produkcję pasteryzatorów tunelowych oraz przepływowych.


Firma Minibrowary.pl Andrzej Gałasiewicz założona została w 2007 roku. Jej właściciel współtworzył browary sieci Browar Slawutycz na Ukrainie, wdrożył recepturę piwa Weizen Cornelius – pierwsze piwo pszeniczne
w firmie Sulimar, które zapoczątkowało markę Cornelius i wielokrotnie zdobywało uznanie w konkursach branżowych.

Od 2013 firma figuruje jako Minibrowary.pl Andrzej Gałasiewicz Spółka Komandytowa w zarządzie, której zasiada również Joanna Michalska i Zbigniew Milczarek. Przez 10 lat działalności firma z powodzeniem dostarczyła 40 minibrowarów rzemieślniczych i restauracyjnych. Z zaangażowaniem służymy pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, od przygotowania projektu po realizację i świadczenie usług serwisowych.


Oferujemy kompletne minibrowary  o zdolności produkcyjnej od 300 hl/rok do 5000 hl/rok. Nasza oferta obejmuje kompleksowo dwa obszary:

Urządzenia: Prosto od producenta i sprawdzonych poddostawców tworzących spójną linię.
Wsparcie merytoryczne: Zespół ludzi posiadających pełne kompetencje produkcyjne, montażowe, prawne technologiczne.


Dopiero po połączeniu  tych dwóch obszarów Urządzenia/Wsparcie merytoryczne możemy uzyskać udany projekt.

✓ Na życzenie Klienta wdrażamy sprawdzone receptury piw. Oferujemy także korektę posiadanych przez Państwa receptur piwa oraz doradztwo techniczne w minibrowarze. Opracowujemy instrukcje mycia
i dezynfekcji urządzeń. Wspomagamy w tworzeniu dokumentacji HACCP.

✓ Nasza firma świadczy usługi wykonania projektu zatwierdzonego przez rzeczoznawcę ds. sanitarno – higienicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

✓ Przygotowujemy dokumentację z zakresu podatku akcyzowego.

✓ Opracowujemy dokumentację do uzyskania zatwierdzenia typu przed Głównym Urzędem Miar
w Warszawie. Przygotowujemy dokumentację legalizacji pierwotnej.

✓ Oferujemy szkolenie Piwowarów tak, aby samodzielnie mogli produkować piwo w minibrowarze.


Wychodząc naprzeciw piwu kraftowemu oferujemy kompletne instalacje do browarów rzemieślniczych wraz
z całą linią rozlewniczą. Sprzedaż piwa rzemieślniczego rośnie w ostatnich latach w szybszym tempie,
a browarnictwo rzemieślnicze notuje od ponad dekady przyśpieszający wzrost popytu. Wyprodukowane przez nas urządzenia są w gronie najlepszych instalacji browarniczych w Polsce. Stawiamy na jakość
i doświadczenie.


Minibrowary restauracyjne to dobry pomysł biznesowy i ciekawy pomysł na restaurację. We własnym minibrowarze można wypracować dowolny rodzaj piwa. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, produkcją oraz dostawą kompletnych urządzeń dla minibrowarów restauracyjnych. Oferujemy instalacje od 300 hl do 2500 hl rocznie, z warzelnią w miedzi lub w stali nierdzewnej na wysoki połysk.


Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii realizacji: