Salon sukien ślubnych Piotrków

Anetta Kamińska Salon Sukien Ślubnych w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Pawłowska 30

97-300 Piotrków Trybunalski

? 691 394 063

WWW: www.anettakaminska.com

e-mail: biuro@anettakaminska.com

NIP :

 

Mapka dojazdowa

Opis działalności / oferta:

Nazywam się Anetta Kamińska, salon sukien ślubnych prowadzę od 2006 roku. Zmieniały się miejsca, zmieniały się suknie ślubne i poszczególne kolekcje, ale moja miłość do tego czym się zajmuję jest ogromna i niezmienna. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w życiu zajmować się czymś co daje mi tak wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.

W życiu prywatnym jestem osobą niezwykle dbającą o szczegóły i zwracającą uwagę na detale. Te cechy charakteru towarzyszą mi również w mojej pracy. Jednocześnie jestem na bieżąco z obowiązującymi trendami mody, stylizacją ślubną, doborem sukni do typu urody i sylwetki.
Uwielbiam swoje klientki, prawie z każdą z nich zżywam się emocjonalnie i sprawiam, że w tym najważniejszym dniu nie tylko mają doskonale dobraną suknię ślubną, ale służę im radą w wielu dziedzinach związanych ze ślubem oraz dbam o ich wspaniałe samopoczucie co sprawia, że stojąc przed ołtarzem wyglądają pięknie i są tego świadome.
Suknie ślubne to moja pasja, którą realizuję z cierpliwością, jaka należy się każdej przyszłej pannie młodej, poparta profesjonalizmem w obsłudze, doświadczeniem i wiedzą (ukończyłam szkolenia z zakresu stylizacji ślubnej) . Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się odwiedzić mój salon, wówczas moja pasja i praca sprawi, że dzień Twojego ślubu będzie idealny, a Twoja suknia ślubna wzbudzi zachwyt nie tylko Twojego przyszłego męża ale również wszystkich gości uczestniczących w tym najważniejszym dniu Twojego życia.